16:50 / E Hënë, 25 Shtator 2023 / AR

Ronela po vjen me EP me 7 këngë

Pas një viti të suksesshëm, Ronela Hajati ka zbuluar surprizën e radhës.

Ajo ka njoftuar adhuruesit e saj se po punon në EP e cila përmban 7 këngë brenda.

Artistja tha se ky mini-album do të dalë gjatë nëntorit dhe ka material shpirti.

Deri në lansimin e EP-së së parë, Ronela tha se me fansat do shihen në koncerte.

Lexoni postimin e plotë.