18:13 / E Enjte, 20 Qershor 2019

Roza Lati me një imazh provokuese, tregon për ndryshimin e radhës!

Moderatorja nga Shqipëria, Roza Lati njihet për guximin e saj për të eksperimentuar.

Prezantuesja vazhdimisht sjell risi n pamje ndërsa nuk heziton të shkoj edhe në ekstreme, shkruan Indeksonline.

Edhe në një fotografi të radhës që ajo ka publikuar, Roza përveç që dukej atraktive ajo ka zbuluar edhe për ndryshimin e ri që do të bëjë në dukje.

“Ja dhe një selfie me make up. Ndërkohë, un sot ndryshoj flokët”, ka shkruar Roza.

Ndryshe, Roza së fundi festoj ditëlindjen/Indeksonline/