13:08 / E Premte, 21 Shkurt 2020

“Roza superyll”, çmend me fotografitë e fundit

Roza Lati është një ndër moderatoret më të njohura në Shqipëri dhe Kosovë.

Ajo prezanton emisionin e saj “Why Not” në TV Ora, shkruan Indeksonline.

Përvec profesionit të saj, Roza njihet edhe si një femër seksi dhe me plot stil.

Shpeshherë veprimet e saj bien në sy të mediave rozë, të cilat bëjnë bujë të madhe.

Së fundi ajo e rifreskoi profilin e saj në Instagram me tri fotografi.

Sytë i kishte lyer me ngjyrë të zezë, ku ia vënte në pah edhe më shumë bukurinë që ka.

Madje, interesante ishte edhe maica që kishte zgjedhur për të veshur.

“Roza the superstar”, shkruhet aty./Indeksonline/