14:12 / E Mërkurë, 08 Gusht 2018 / indeksADMonline

Rozana Radi në bikine, duket shumë tërheqëse (Foto)

Rozana Radi është këngëtarja e njohur shqiptar, e cila ka sjellë mjaftë hite, mirëpo tani paska është larguar nga skena muzikore.

Në disa imazhe të publikuara nga ajo së fundi, mund ta shohim shumë seksi dhe në formë, transmeton Indeksonline.

Siç shihet në këtë fotografi, Rozana Radi në bikine  të zeza duket shumë tërheqëse.

Në bikinet  e lagura, ajo vë në pah gjoksin./Indeksonline/