15:29 / E Hënë, 16 Shtator 2019

Rozana Radi “bombë” e vërtetë, ekspozon linjat trupore

Rozana Radi është një këngëtare dhe tekstshkruese mjaft e talentuar, e cila me muzikën e saj ka arritur që gjithnjë të marrë vëmendjen e publikut, shkruan Indeksonline.

Mirëpo pos muzikës, ajo njihet edhe për bukurinë dhe format trupore që ka arritur t’i mbajë në formë të mirë.

Edhe pse tashti ka mbushur 40 vjet, Rozi gëzon një fizik për t’u pasur lakmi edhe nga vajzat e reja.

Këtë e ka dëshmuar edhe në paraqitjen e fundit në llogarinë e saj në Instagram, ku ka pozuar duke vënë në pah format e saj.

Kujtojmë se kënga e fundit e Rozit, “Kur përfundon një dashuri”, është pritur mjaft mirë nga publiku. /Indeksonline/