23:02 / E Mërkurë, 11 Shtator 2019

Rrahja në mes Molliqaj dhe Abazit, policia në vendin e ngjarjes

Pas përplasjes fizike mes Haki Abazit dhe Dardan Molliqajt, Policia e Kosovës  ka mbërritur në vendin  ngjarjes.

Burimet e Indeksonline mësojnë se policia ka marrë informatën dhe do t’i intervistojnë të dy palët.