11:39 / E Enjte, 10 Qershor 2021 / OSH

Rrahje mes dy femrave në një Shisha Bar të Prishtinës (Pamje)

Indeksonline ka raportuar mbrëmë për një incident në një Shisha Bar në lagjen Bregu i Diellit në Prishtinë. Nga pamjet tjera të sigurara nga Indeksonline shihet se dy femra janë përfshirë në një rrahje në këtë lokal.

Shtyerje, ofendime dhe ngrehje flokësh janë parë në përplasjen e një biondine dhe një zeshkaneje.

Përleshja ka vazhduar edhe jashtë lokalit, ndërsa është normalizuar gjithçka pas ndërhyrjes të policisë.

Rrahjet mes femrave janë shpeshtuar kohëve të fundit.

Mbase, gjithçka mund të ketë filluar për një libër!?/Indeksonline/