21:54 / E Enjte, 23 Mars 2023 / L K

Rrahje mes një qytetari dhe taksisti të Rruga B

Një incident ka ndodhur mbrëmjen e sotme të rruga B në Prishtinë, ku janë përfshirë në një rrahje një qytetarë dhe një taksistë.

Lexues të IndeksOnline kanë dërguar pamje nga vendi i ngjarjes ku edhe kanë thënë që qytetari dyshohet të ketë goditur taksistin.

Ndërsa, policia dhe autoambulanca shihen në vendin e ngjarjes.

IndeksOnline ka tentuar të marrë përgjigje edhe nga policia por të njëjtit nuk kanë kthyer përgjigje./IndeksOnline/