08:51 / E Mërkurë, 29 Mars 2023 / MSH

Rrahje mes të burgosurve në Dubravë

Një rrahje ka ndodhur në hapësirat e Qendrës Korrektuese në Dubravë.

Policia raporton se rasti ka ndodhur mesditën e së hënës, ku pas një mosmarrëveshje verbale, një i dyshuar ka sulmuar fizikisht viktimën.

Të dy palët ishin të burgosur.

“Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor” thuhet në raportin policor.

Lidhur me rastin, bëhet e ditur se është njoftuar edhe prokurori.