23:38 / E Enjte, 09 Korrik 2020

Rrahmani në rolin e Messit, driblon kundërshtarët dhe asiston

Verona ka arritur që në minutën e 86-të të barazoj rezultatin kundër Interit në 2:2.

Më meritori për këtë gol ishte mbrojtësi kosovar, Amir Rrahmani i cili dribloi dy lojtarë të Inter dhe asistoj bukur të Velos që nuk e kishte të vështirë të shënonte, transmeton Indeksonline.

Me këtë barazim, Inter e humb vendin e tretë dhe zbret në pozitën e katërt./Indeksonline/