17:13 / E Martë, 05 Dhjetor 2023 / mp

Rrëfehet babai i Naim Murselit: S’kemi besë, fëmijët mbrëmë kërkuan dajtë (Video)

Shaban Murseli, babai i Naimit i cili po dyshohet se organizoi vrasjen e gruas së tij Liridona Ademaj, ka folur për gjendjen e fëmijëve, problemet mes çiftit si dhe për besën që i dhanë familja e të ndjerës Ademaj. 

“Fëmijët e Liridonës mbrëmë për herë të parë i kanë kërkuar dajtë. Ne nuk kemi asnjë kontakt me familjen Ademaj. Unë i kamë dërguar dy persona tek familja e Liridonës dhe kamë kërkua të marr pjesë në rivarrim, nuk më kanë kthyer përgjigje. Besë kemi pas dy ditë , dy ditë kanë kalua dhe ne nuk kemi më asnjë informatë tjetër” , ka thënë  Shaban Murseli babai i Naimit për “Indeksonline”. 

Ai po ashtu tregon në detaje se çka i tha Naimi në ditën e varrimit dhe se a do ta shohë në burg Naimin…  

Më poshtë ndiqeni intervistën e plotë të Shaban Murselit.