23:32 / E Martë, 09 Janar 2018

Rrëfen 21 vjeçarja: Kam pasur marrëdhënie seksuale me mikun tim gjatë pushimeve, por ai me….

Një vajzë 21 vjeçare, për The Sun ka treguar se si ajo ka kryer marrëdhënie seksuale me një mik të saj në pushime.

Por, ajo ka shprehur shqetësime pasi nga ajo kohë më me të nuk është dëgjuar as parë.

“Ishte një eksperiencë mahnitës. Një grup prej nesh filluam angazhimet tona me kompaninë për të cilën ne punojmë në të njëjtën kohë dhe vendosëm të festojmë duke përfunduar në argëtim. Ne rezervuam një pushim të qytetit në Barcelonë. Kishte gjashtë prej nesh, tre djem dhe tre vajza. Ne jemi të gjithë në të njëjtën moshë. Unë jam 21 vjeç. Isha duke pëlqye një nga djemtë. Ai është i bukur, ai ishte gjithashtu shumë i ndjeshëm, por ishte vetëm një mik. Ne qeshnim kur zbuluam se kishim një krevat dopio, jo dy shtretër, por e respektonim njëri-tjetrin. Në natën e së shtunës patëm një mbrëmje të bukur të gjithë së bashku dhe pastaj u kthyem.Miku im dhe unë u përpoqëm së bashku dhe dukej shumë i relaksuar. Unë isha magjepsur. Ndihesha mrekullueshëm dhe, duke qëndruar atje në errësirë, m’u kujtua se sa shumë e bukur ai është me një trup të fortë dhe të hollë. Ne patëm seks të mrekullueshëm atë natë. Unë kam pasur disa të dashuri në të kaluarën, por asnjë si kjo. Unë nuk dua që kjo dashuri të përfundojë, ndonjëherë. Përfundimisht ne ramë në gjumë, ende në krahët e njëri-tjetrit. U zgjuam në mëngjes dhe paketuam gjërat tona shpejt e nxituam për në aeroport” ka rrëfyer ajo.

Ajo është shprehur se që nga ajo natë më nuk kanë folur dhe janë bër sikur të mos ndodhte asgjë.

“Ndihem keq por, mbi të gjitha, nuk dua që miqësia jonë të prishet” ka thënë ajo, shkruan “The Sun” transmeton Indeksonline.