09:57 / E Diele, 15 Prill 2018 / indeksADMonline

RrA�fen 40 vjeA�arja: Kam pasur shumA� marrA�dhA�nie seksuale nA� pushime, por …

NjA� grua e moshA�s 40 vjeA�are ka treguar pA�r jetA�n qA� ka pasur me burrin e saj, tA� moshA�s 43 vjeA�. Ajo ka folur pA�r marrA�dhA�nie seksuale tA� mA�dha qA� ka pasur me pushime, e cila sipas saj, ndihet e drejtA� qA� nuk A�shtA� fajtore, transmeton Indeksonline.

Historia e plotA� e saj:

Kam humbur interesin pA�r seksin pas lindjes sA� vajzave, por tani kam arritur njA� kohA� nA� jetA�n time kur kam mA� shumA� besim dhe shikoj dhe ndjej mA� mirA� fizikisht.

U pA�rpoqa ta tregoja bashkA�shortit tim qA� ndihem i humbur dhe i trishtuar, sepse nuk ka dashuri mes nesh. Ai u pajtua se duhet tA� pA�rpiqet mA� shumA�, por tha se seksi nuk A�shtA� e rA�ndA�sishme pA�r tA�.

MA� pA�lqen jeta qA� ai siguron pA�r ne. Ai ka njA� punA� tA� mirA�, kemi njA� shtA�pi tA� bukur dhe pushime jashtA� vendit.

MA� pA�lqen kompania e tij, por nuk dua tA� jem nA� njA� martesA� pa seks.

UnA� shkova nA� Ibiza me motrA�n time pA�r disa ditA� tA� autunA�s sA� kaluar.

NA� natA�n e fundit njA� djalA� filloi tA� fliste me mua. Nuk kishte tA�rheqje seksuale por unA� ndjeva njA� lidhje me tA�. Ai A�shtA� 37 vjeA�.

QA� nga ajo kohA� kemi filluar tA� shkruajmA�. UnA� kam thA�nA� se jam i martuar, por ai tha se nuk dA�shiron qA� unA� tA� lA� tim burrin.

I rezervuar pA�r tA� shkuar pA�rsA�ri nA� Ibiza pA�r PashkA�n me motrA�n time, por ajo ishte sA�murA� dhe nuk mund tA� shkojnA� kA�shtu qA� unA� shkova vetA�.

Kam takuar djalin tim tA� pushimeve atje. Ne kishim njA� vakt tA� kA�ndshA�m dhe ai tha se kishte rezervuar njA� dhomA� hoteli pA�r natA�n.

Seksi ishte i shkA�lqyer dhe mA� bA�ri tA� kuptoj se sa e rA�ndA�sishme A�shtA� pA�r mua.

Burri im punon shumA�, por problemi i vA�rtetA� A�shtA� qA� ai nuk duket se e di se si tA� shkA�mbyj nga modaliteti i punA�s nA� shtA�pinA� e shtA�pisA�. Ai shpesh flet me mua sikur jam nje nga punonjA�sit e tij.

UnA� u ngjita tek ai javA�n e kaluar dhe ai me tA� vA�rtetA� nuk i pA�lqente. Ai tha se e bA�ri atA� qA� mendonte se martesa jonA� ishte nA� telashe.

UnA� dua tA� kthej gjA�rat nA� rrugA� me tA�, por ai duket i kA�naqur me gjA�rat ashtu siA� janA�. / Indeksonline /