12:21 / E Hënë, 20 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Rrihet një person në Podujevë

Si pasojë e një mosmarrëveshje, një person është sulmuar  fizikisht në Podujevë.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje, transmeton Indeksonline.

Gjithashtu bëhet e ditur se lëndimet viktima i ka në pjesën e hundës, thuhet në raportin e policisë./Indeksonline/