11:37 / E Shtunë, 20 Tetor 2018

Rrokulliset me traktor një person në Viti

Një person është lënduar ditën e djeshme pasi që derisa po drejtonte traktorin me rimorkio është aksidentuar dhe rrokullisur.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kabash të Vitisë, kurse viktima ka marr lëndime të lehta trupore.

Rasti me vendin të prokurorit është iniciuar dhe  mbetet nën hetime./Indeksonline/