75 Mall Live Search
22:10 / E Mërkurë, 15 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Ruani partnerët, dita kur ata mund të ju tradhtojnë po afron

Marrëdhëniet mund të jenë të vështira.

Gjysma e kohës që dëshironi është që gjysma tjetër e juaj të ju lërë vetëm, ndërsa pjesa tjetër e dëshirës është dhe luteni për dashuri dhe vëmendje.

Gjithmonë kështu.

Por keni kujdes dy herë se si i trajtoni këto dy çështje në këtë javë, sepse kjo e premte me sa duke është “e premtja e pabesë”.

E premtja e 17 nëntorit është dita më e njohur për afera të reja, sipas një hulumtimi të kryer nga IlllicitEncounters.com.

Ata anketuan mbi 500 “shkelës” të martesave dhe gjetën se pothuajse 80 për qind kanë plane për të ikur me partnerin e tyre jashtë martese këtë të premte. Pra, ky është shansi i fundit për t’u larguar me dashnorët para pushimit të Krishtlindjeve.