10:01 / E Enjte, 30 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Rusja që po trondit botën, falë këmbëve të saj (Foto)

Njëra nga ish-miss Rusia është duke “çmendur” botën me këmbët e saj.

Përderisa ka njerëz që mallkojnë këmbët e tyre të gjata, ish-miss Rusia është falënderuese pasi është një ndër vajzat më të kërkaura, falë këmbëve të saj, të gjata dhe tejet seksi, transmeton Indeksonline.

Volkonskaya Reshetova, është ish-miss Rusia që tani po bën bujë të madhe botërore me trupin e saj tejet të veçantë./Indeksonline/