16:35 / E Diele, 21 Prill 2024 / AR

Sa kushtoi veshja e Françeskës në ‘Prime-n’ e djeshëm?

Françeska Murati, përveç dinamikave dhe debateve të krijuara përgjatë qëndrimit të saj në shtëpinë e ‘BBV3’, është komentuar kudo nëpër rrjet dhe për look-un e saj në çdo spektakël.

Konkurrentja kurohet “kokë e këmbë” dhe veshja që përzgjedh nuk është e një çmimi modest.

Në spektaklin e djeshëm, banorja është paraqitur me një look elegant dhe të bukur, ku look-u total i saj ka kushtuar plot 4250€, përfshirë këtu fustani i markës ‘Zimmermann’ 2850€, takat Amina Muaddi 990€ dhe vathët e po të njëjtës markë si takat, 410€.