20:31 / E Enjte, 28 Maj 2020

‘Sa të paskan hije gërshetat’, Kida tregon ndryshimin e radhës

Këngëtarja simpatike, Kida po vazhdon të jetë një nga emrat më të lakuar në mediat rozë.

Krahas një karriere të suksesshme, dhe hiteve të një pas njëshme, Kida konsiderohet edhe si një prej femrave më të bukura shqiptare, shkruan Indeksonline.

Ajo është mjaft aktive edhe nëpër rrjetet sociale ku herë pas here paraqitet me anë të fotografive dhe videove që i publikon.

Së fundmi, ajo ka treguar për ndryshimin e radhës, ku shihet me gërsheta e që vetëm sa i kanë shtuar bukurinë këngëtares. /IndeksOnline/

View this post on Instagram

🌻🌻🌻

A post shared by KIDA (@kida) on