75 Mall Live Search
16:59 / E Martë, 18 Qershor 2024 / AR

Sa xheloze është Kaderi? Lumbardhi jep përgjigjen epike!

Modelja Kader Kicaj dhe Lumbardh Salihu është çiftin që u krijua në shtëpinë e “Big Brother VIP Kosova”, të cilët e vazhduan lidhjen edhe pas daljes nga ky reality show ku futbollisti u shpall fitues i çmimit të madh.

Së fundmi dyshja kanë qenë të ftuar në emisionin “Kampionët”, ku u vënë përballë disa pyetjeve nga moderatorja Marina Vjollca.

Një futbollist rrethohet nga shumë goca, nga 1 në 100 Lumbardh sa xheloze është Kaderi?”- e pyeti Marina, ndërsa ish-banori tha 190 përqind xheloze.

Nga ana tjetër ndryshe nga Lumbardhi, Kaderi mendon që është vetëm 50 përqind xheloze.

“Bebi do të jetë gocë apo çun ai që do të planifikohet”– i pyeti moderatorja, ndërsa çifti shprehën dëshirën që fëmija i tyre të jetë “një djalë futbollist.”