19:51 / E Shtunë, 24 Gusht 2019

Salah i pandalshëm, shënon edhe një herë

Salah ka shënuar golin e dytë personal dhe të tretin për Liverpoolin për rezultatin 3:0 duke e deklasuar Arsenalin.

Salah e mori topin nga gjysma e fushës dhe arriti të shënojë në stilin e tij./Indeksonline/