19:45 / E Martë, 17 Tetor 2017 / indeksADMonline

Salah nuk ndalet shënon të dytin personal dhe të katërtin për Liverpoolin

Liverpooli e ka siguruar fitoren që në pjesën e parë duke shënuan edhe golin e katërt ndaj Mariborit.

Është përsëri Salah i cili shënoi pas asistimit të Morenos.

Liverpooli është duke fituar me rezultat 4-0 në këtë ndeshje.

Më parë shënuan edhe Firmino, Coutinho dhe Salah.

Ky është goli i dytë i Salah në këtënë këtë ndeshje. /Telegrafi/