19:16 / E Shtunë, 20 Tetor 2018

Samanta Karavella me videoselfie, kaq joshëse

Samanta Karavella gjithnjë komentohet për bukurinë e saj.

Këngëtarja shqiptare është një nga femrat më të pëlqyera të estradës.


Së fundmi ajo vjen me një videoselfie para pasqyrës, ku duket tejet joshëse dhe atraktive.

 

View this post on Instagram

 

ˢᴬᵀᵁᴿᴰᴬᵞ ᵛᴵᴮᴱ💤

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on

Ndryshe projekti i fundit muzikor i Samantës është ai ‘E jotja’ që është mirëpritur nga fansat dhe adhuruesit e saj./Indeksonline/