19:09 / E Hënë, 24 Shtator 2018

Samsung ndërron modelin e dëgjuesve për telefona?

Samsung ka markuar emrin “Samsung Buds” në Evropë, raporton SamMobile. Me këtë duket se kompania do të prodhojë dëgjuese të reja dhe më ndryshe, transmeton Indeksonline.

Ende nuk dihet se si mund të jenë këto dëgjuese. Ka spekulime se mund të jenë më wireless, ose me fokus ‘bixby’ apo kombinim i të dyjave.

Huaëei këtë vit lansoj dëgjueset me wireless që mbanin baterinë deri në 10 orë./Indeksonline/