16:39 / E Shtunë, 25 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Sasa e “O Sa Mirë” godet me këto fjalë

Adriana Matoshi është një nga aktoret më të njohura por edhe më të kërkuara si në skenën teatrore ashtu edhe në atë filmike. Ndërsa për audiencën u bë e njohur në serialin komik “O Sa Mirë”, ku përmes personazhit të saj Sasa arriti t’ua rrëmbej zemrën atyre, shkruan Indeksonline.


Duke qenë e famshme dhe e dashur ajo shpesh bie pre e thashethemeve, ndërsa shpesh ka ditur të tregoi që është një femër e fortë. Këtë e dëshmon edhe përmes fotografisë së saj të fundit dhe mbi shkrimit që ka bërë: “Kurrë mos u turpëroni për atë që jeni”, ka shkruar aktorja./Indeksonline/