18:13 / E Diele, 22 Nëntor 2020

S’do të njihni, tjetërsohet prezantuesja shqiptare

Televizionet shqiptare janë të mbushura me femra të bukura, pa dyshim janë prezantueset ato që “joshin” audiencësn.

Një nga prezantueset më simpatike është edhe Kristina Baki, e njohur për linjat trupore.

Por, së fundmi ajo na shfaqet e tjetërsuar me një stil të ri.

Dhe, pa dyshim duket kaq seksi./Indeksonline