15:46 / E Martë, 23 Shkurt 2021 / A.D

Së shpejti do të lansohet filmi për jetën e Robbie Williams

Jeta dhe vepra e Robbie Williams do të dalin në film.

Filmi do të titullohet “Better man” i cili do të drejtohet nga Michael Gracey ku i njëjti më parë ka bërë filmin muzikor “The Greatest Showman”, transmeton Indeksonline.

Filmi do të tregoi se si e ka jetuar jetën me ngritje dhe ulje.

Ende nuk dihet se kush do ta interpretojë këngëtarin, duket mos dhënë asnjë detaj më shumë.

Xhirimet e filmit do të nisin këtë verë, ku pritet të lansohet sa më shpejtë./Indeksonline/