09:47 / E Martë, 07 Maj 2019 / indeksADMonline

Secila më përvëluese se sa tjetra, Jennifer Lopez sfidon motrat Kardashian

Artistët më të famshëm janë takuar përsëri!

Në mbrëmjen e modës në Nju Jork “Met Gala”, ishte e pranishme edhe Jennifer Lopez.

Këngëtarja dhe aktorja e njohur është shoqëruar nga i fejuari i saj, Alex Rodriguez, shkruan Indeksonline.

Lopez nuk është se është vlerësuar për paraqitjen e saj, derisa është parrë të shoqërohej edhe me motrat e famshme Kardashian.

Megjithatë kur bëhet fjalë për linjat dhe bukurinë, Lopez dukshëm ka qenë konkurente me to! /Indeksonline/