17:03 / E Hënë, 11 Shkurt 2019

Seksi si kurrë më parë, Kida tregon sekretin e linjave të trupit

Kida është një nga këngëtaret më të njohura dhe më të suksesshme në vend.

Krahas një karriere të mbushur me suksese, Kida konsiderohet edhe si një femër e bukur dhe mjaftë seksi, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja e njohur, përmes një imazhi të publikuar së fundi ka treguar edhe sekretin e linjave të saj fizike.

Nga palestra Kida ka ardhur në një veshje sportive duke treguar kështu se ajo është e përkushtuar maksimalisht në ushtrimet intensive.

Ndryshe, Kida kohë më parë ka shkëputur kontratën me kompaninë e cila e menaxhonte deri tani ‘On Records’./Indeksonline/