22:43 / E Mërkurë, 12 Qershor 2019

Selena Gomez mahnitëse në fustanin blu, gati për albumin e ri

Ylli i muzikës pop është ndër këngëtaret më të pëlqyera në nivel botëror, shkruan Indeksonline.

Selena gjatë emisionit televiziv ‘The Show Tonight’ me Jimmy Fallon tregoi se së shpejti do të vijë me album të ri, lajm ky që i gëzon fansat e shumtë të saj.

Në mëngjesin e së mërkurës ajo u shfaq rrugëve të New Yorkut e veshur me një fustan blu të ndritshëm duke u drejtuar në një studio për një shfaqje Live me Kelly dhe Ryan. /Indeksonline/