08:55 / E Enjte, 16 Maj 2019

Selena Gomez po punon në koleksionin e ri të Puma-s

Këngëtarja dhe aktorja e famshme, Selena Gomez është bërë imazh i Puma-s.

Artistja në llogarinë e saj Instagram ka postuar një fotografi ku shfaqet sportive, duke treguar kështu që është duke punuar në koleksionin e ri të firmës.

Ndryshe, Selena ka qenë në fokus të mediave pas pjesëmarrjes në Festivalin e Kanës, e cila parakaloi në tapetin e kuq në të bardha, duke shkëlqyer në elegancën e saj./Indeksonline/