14:02 / E Mërkurë, 09 Tetor 2019

Selena Gomez shfaqet pa grim, ky është reagimi i adhuruesve

Selena Gomez si duket e ka marr aprovimin e adhuruesve të saj se duket më bukur pa grim se me të.

Aktorja 26 vjeçarja është personi i katërt më i ndjekuri në Instagram dhe foto e fundi që ka publikuar është bërë fotografia e dytë e saj më e pëlqyer ndonjëherë, pas një fotografie të fundit me Anna Collins që ka afro 9 milion pëlqime.

Gomez ka postuar një imazh e shtrirë në shtrat shihet komplet ka ‘make up’ teksa ka shkruar “Unë, gjatë gjithë kohës”.

Kjo dukej iu ka pëlqyer fansave të këngëtares duke arritur në mbi 8 milionë pëlqime dhe mijëra komente brenda 24 orëve.

Selena e cila më parë vuajti nga sëmundja lupus ka deklaruar se tani ndihet më mirë dhe iu është rikthyer angazhimeve profesionale pas një pauze të gjatë./Indeskonline/

View this post on Instagram

Me, all the time

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on