13:04 / E Diele, 19 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Selimi: Qytetarët të vendosin për udhëheqësin e ardhshëm (Foto)

Deputeti i LVV-së, Rexhep Selimi ka hedhur votën e tij pak më parë.

Ai ka ftuar qytetarët me të drejtë vote që të vendosin vetë se si të udhëheqen edhe në 4 vitet e ardhshme, transmeton Indeksonline.

Shkrimi i tij i plotë në Facebook:

Sigurtë!

E drejta jone per te votuar dhe e drejta jone per t’u udhehequr drejt, sot takohen ne kutine e votimit.
Ftoj qytetarët me te drejte vote qe te vendosin vete se si te udheheqen edhe ne 4 vitet e ardhshme.
Voto edhe ti!