22:57 / E Mërkurë, 13 Nëntor 2019

Sellma e ka “lidh me të fortit”, i komenton faqja 22 milionëshe e familjes Kardashian

Grimerja e njohur Sellma njihet për talentin e saj për grimin, madje ajo ka marrë vëmendjen edhe jashtë trojeve shqiptare shkaku i talentit të saj në profesionin që ushtron, shkruan Indeksonline.

Madje së fundmi, ajo ka publikuar një video në Instagram, ku shihet se si me grimin arrinë të transformojë vajzat dhe të vë në pah bukurinë e tyre.

Ajo që bie në sy është se faqja e motrës së Kim Kardashian, Kylie Jenner, “kyliecosmetics”, i ka komtuar Sellmës në këtë video që ajo e ka shpërndarë.

“Love this glam” : ka komentuar faqja e cila numëron mbi 22 milion ndjekës, duke admiruar grimin që e ka bërë Sellma.

Kujtojmë që shumë nga miliona fansa që e ndjekin këtë faqe, janë interesuar rreth grimeres së njohur shqiptare. /Indeksonline/

Mos i humb