16:01 / E Premte, 03 Maj 2019 / indeksADMonline

Sensuale dhe atraktive, ashtu siç dinë veç Emily!

Në mesin e modeleve më të kërkuara dhe më të famshme në botë është padyshim, Emily Ratajkowski.

E njohur për guximin e saj në veshje, dhe poza seksi, 27 vjeçarja kujdeset që çdo herë të vijë atraktive, shkruan Indeksonline.

Emily ka ndarë me mbi 22 milionë ndjekësit e saj në llogarinë e Instagramit disa imazhe joshëse ku edhe ka impresionuar me linjat dhe bukurinë natyrale.

Në një veshje të ngushtë në të cilën kishte zbuluar belin e hollë dhe linjat perfekte, Emily u shfaq më në formë se kurrë më parë./Indeksonline/