13:39 / E Shtunë, 13 Gusht 2022 / MSH

Sezonë e ngjeshur me koncerte, PM dhe Sarah zbulojnë vendtakimin e pazakontë

Sarah Berisha dhe Dj Pm janë një nga çiftet më të pëlqyera të momentit.

Dyshja simpatike u lidhën gjatë qëndrimit në Big Brother Vip Albania ndërsa lidhja e tyre po ecën për mrekulli prej muajsh.

Duke qenë se vera është sezonë e ngjeshur me koncerte për PM çifti gjejnë mënyra për t’u takuar.

Ka qenë Dagz ai që ka publikuar një video ku tregon çiftin teksa çmallet me njëri-tjetrin në autostradë, vendtakimi i tyre gjatë turit muzikor.