23:06 / E Hënë, 01 Mars 2021 / A.D

“Sha je be tu folën” gati episodin e radhës, pjesë e serialit edhe deputetja kosovare

Ekranit televiziv i është shtuar edhe një serial i ri, muaj më parë.

“Sha je be tu folën”, përmban tema në të cilat pasqyrojnë realitetin, dhe ngjarjet që na ndodhin në përditshmëri, shkruan Indeksonline.

Edhe në episodën e radhës, do të ketë skena interesante, nga artistët tanë të talentuar.

Në këtë episodë për herë të parë është inkuadruar edhe aktorja e deputetja Adriana Matoshi.

Më poshtë keni videon, ku mund ta shihni promon e episodit të 5-të./Indeksonline/