75 Mall Live Search
17:34 / E Premte, 14 Qershor 2024 / MSH

Sharr Travel sjell super ofertën për Bajram në Regina Palm Resort

Kompania lider për turizëm në vend Sharr Travel për nder të festes së Bajramit ka ulur shumë çmimin për akomodim në hotelin më të ri në Orikum Regina Palm Resort.

Për vetëm 75 euro nga data 14 qershor deri më 30 qershor ju do të kaloni pushimet tuaja të paharruara në një super resort siç është Regina Palm Resrot. Në çmim është i përfshirë mëngjesi, darka dhe shfrytëzimi i supër pishinës.

Dhoma super komode të sapo hapura për klient, kuzhinë fantastike e pishinë mahnitëse janë vetëm disa nga veçoritë e tij hoteli fantastik

Andaj ju moho humbni kohe telefononi menjëherë në zyrat e Sharr Travel dhe rezervoni pushimin tuaj në këtë super hotel.

Kjo ofertë vlen vetëm për rezervime përmes kompanisë lider për turizëm në Kosovë Sharr Travel.

Për rezervime kontaktoni në:044/610015 & 044542029 (Whatsapp) Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton

038 610 015 Prizren, përballë stacionit të autobusëve,

029/224016 Therandë, mbrapa stacionit të autobusëve