15:29 / E Premte, 16 Gusht 2019

Shefi e largon nga puna këtë bukuroshe, arsyeja do t’ju ‘befasojë’

Largimi nga jeta i qenit i kushtoi me largim nga puna bukuroshes nga Skocia, Emma McNachtel.

18 vjeçarja, punëtore në një fast-food, i kërkoi menaxhmentit pushim pasi qeni i saj kishte ngordhur.

Mirëpo, ‘bosat’ e lokalit ku punonte nuk e lejuan dhe e përjashtuan nga puna.

 “E njoftova menaxherin tim që nuk mund të hyja në punë pasi isha tepër e shkatërruar dhe i sëmurë fizikisht për ta bërë këtë. Në vend që ata të tregonin dhembshurinë, ata mua më dërguan sms dhe më thanë se duhej të dilja në punë”, u shpreh Emma, transmeton Indeksonline