16:11 / E Premte, 14 Shtator 2018

Sheila Haxhiraj del pa sytjena në imazhet e fundit!

Sheila Haxhiraj është njëra nga këngëtaret që famën e madhe e mori pas pjesëmarrjes në “X Factor Albania”.

Në sesionin e fundit të publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”, Sheila është parë shumë provokuese dhe seksi, teksa po ekspozonte këmbët e saj të gjatë.

Por, as në këtë imazh sikurse në shumë të tjerë këngëtarja shqiptare duke kishte veshur sytjena dhe e kishte zbërthyer xhaketën.

Ndryshe, ka kohë që ajo nuk ka sjell projekt të ri ndonëse me koncerte është ende e angazhuar./Indeksonline./