11:22 / E Enjte, 14 Shkurt 2019

Shën Valentini e gjeti të vetme dhe lakuriq Bleona Qeretin

Këngëtarja shqiptare që tash e ca kohë po jeton në Amerikë, Bleona Qereti, na mbanë gjithmonë të rifreskuar me fotografi në rrjete sociale.

Kësaj radhe festa e Shën Valentinit po e gjen të vetme por ajo nuk po heziton të ndajë imazhe provokative në këtë ditë.

“100% e vërtetë.Urime Dita e Shën Valentinit”- ka shkruar Bleona në fotografinë ku duket e gjitha e zhveshur në një vaskë me ujë.

Bleona vitin e kaluar ka publikuar këngën e saj të fundit të titulluar “I don’t need your love”./Indeksonline/