21:16 / E Enjte, 26 Maj 2022 / A K

Shëngjini hap sezonin turistik

Sot është bërë hapja e sezonit turistik në Shëngjin.

Ruzhdi Kurtishaj, pronar i “Sharr Travel” ka shpërndarë disa fotografi nga hapja e panairit.

Plazhet e Shëngjinit janë tejet të frekuentuar nga turistë të shumtë e sidomos nga kosovarët.

“Sot u bë hapja e panairit dhe sezonës tursitike në Shëngjin.

Urime, suksese e mbarësi për këtë vit turistik pas pandemisë!

Faleminderit Kryetar Pjerin Ndreu!”, shkroi ai./IndeksOnline/