12:37 / E Hënë, 23 Prill 2018 / indeksADMonline

ShA�nohet dita vendore pA�r pA�rkujtimin e viktimave tA� komunikacionit (Foto)

Sot pA�r tA� kujtuar tA� gjithA� ata qA� humbA�n jetA�n si pasojA� e aksidenteve rrugore nA� PrishtinA� kanA� qA�ndruar tA� mbyllura pA�r qarkullim pA�r 10 minuta tri rrugA� kryesore.

Rruga a�?Garibaldia�� pA�rballA� Hotel Grandit, rruga Agim Ramadani para Hotel Sirius si dhe rruga Luan Haradinaj para a�?NeA� Borna��-it.

Por pA�rpos kA�saj nA� kA�tA� kohA� pra pas orA�s 12:00 janA� shA�nuar edhe disa aktivitete me performanca tA� ndryshme pA�r tA� shA�nuar kA�tA� ditA�, shkruan Indeksonline.

MA� poshtA� keni edhe disa fotografi nga momentet e kA�tyre performancave nA� rrugA�n Luan Haradinaj./Indeksonline/