21:44 / E Enjte, 02 Korrik 2020

Shënohet goli i parë në ndeshjen Manchester City-Liverpool

Në stadiumin ‘Etihad’, ku po luhet ndeshja mes Manchester Cityt dhe Liverpool-it është shënuar goli i parë.

Skuadra e Cityt ka arritur të kaloj në epërsi në minutën e 24-t, transmeton Indeksonline.

Golin e shënoi Kevin De Bruyne nga pika e bardhë, të cilën e shkaktoi Joe Gomez.

Dy ekipet po luajnë pa presion pasi janë shkëputur shumë nga ekipet tjera në tabelë./Indeksonline/

Mos i humb