17:05 / E Shtunë, 04 Korrik 2020

Shërohet nga Covid-19, kryetari i Autoritetit Kosovar të Konkurrencës

Valon Prestreshi, kryetar i Autoritetit Kosovar i Konkurrencës, sot është shëruar nga virusi Covid-19, shkruan IndeksOnline.

Ai këtë lajm e bëri të ditur në rrjetin social Facebook.

“Të dashur familjar dhe miq,

Sot, pas testimit të tretë për Covid 19, kam dalur Negativ.

Nga e hëna, Autoriteti i Konkurrencës zgjohet nga gjumi”, ka shkruar ai.

Mos i humb