08:30 / E Premte, 29 Maj 2020

Shfaqet atraktive në klipin e ri, Rina i kërkon babait që mos ta shikojë!

Rina Balaj në bashkëpunim me të dashurin e saj Sin Boy, kanë lansuar videoklipin e këngës “Sari”.

Në klip, Rina vjen me skena të ndryshme ku shfaqet atraktive e tregon fizikun, dhe për këtë i kërkoi të atit që mos ta shikojë.

Ajo publikoi në Instastory bisedat me të, ku i thotë: “Ka dal spoti tjetër veq ti mos e kqyr ahahahhah”.

“Mos e bon kur smuj me kqyr une”, ia ktheu ai, për të cilën reperja më pas i tha që e ka mirë.

Kujtojmë që kjo këngë është pjesë e albumit të ri të Rinës dhe Sin Boy me titull “MM”./Indeksonline/