07:22 / E Mërkurë, 05 Dhjetor 2018

Shikojeni këtë video, dhe filloni një të mërkurë duke qeshur

Një ngjarje vërtetë qesharake është parë në futbollin argjentinas. Në ndeshjen mes Juventud Unida dhe Defensores de Belgrano një qen e luajti rolin e portierit.

Goditja e një lojtari të Defensores përfundoi në qenin i cili ndodhej në portë duke krijuar këtë skenë qesharake.

Më vështirë se çdokush e pati gjyqtari për të marrë vendim në këtë rast të rrallë./Indeksonline/