16:06 / E Enjte, 17 Tetor 2019

Shikoni se si biçiklisti goditet nga kamioni

Një çiklist është goditur nga një kamion dhe shoferi i kamionit siç duket nuk e kupton fare që e ka goditur atë.


Personi i aksidentuar në videon e publikuar shihet se është i moshuar mirëpo nuk dihet se a është i lënduar.

Mirëpo sipas disa informatave shoferi është ndalur pasi që është njoftuar nga shofer të tjerë që e ka goditur një biçiklist./Indeksonline/.