20:43 / E Shtunë, 18 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Shikoni se si djali i modeles e përqafon motrën e tij të sapolindur! Do t’iu prek zemrat (Video)

Modelja dhe prezantuesja e famshme Sam Fairs së fundmi është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka sjellur në jetë vajzën e saj, ndërsa në rrjetin social Instagram ka postuar edhe një video ku shihet djali i saj Paul teksa e puth dhe e përqafon motrën e tij të vogël, shkruan Indeksonline.