15:58 / E Shtunë, 25 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Shitet Audi A6 2013 3.0 TDI Quattro Automatik

Shes Veturen Audi A6 3.0 TDI Quattro 25,999 Euro

*127 237 kilometra te kaluara (te vertetueshme)

*Automatik

*Lekure

*Klimatronik

*Tempomat

*Navigacion

*Board computer

*Bi Xenon

*Senzora parkingu

*Goma te dimrit dhe te veres 2016 Pirelli

*Nxemje ne pasqyra

*Senzora shiu

*Senzor automatik per drita te gjata dhe te shkurta

*E zeze

Vetura qe nje vit eshte e regjistruar ne Kosove (regjistrim valid deri me Korrik 2018). Perparesia kryesore eshte qe ka pak kilometra te kaluara, ne gjendje te mire, pa pase nevoje per investime (edhe servisi edhe regjistrimi i perfunduar). Nuk bejme nderrime, vetura shitet vetem me para.